Тімоті Еш

Тімоті Еш

Британський економіст, експерт з питань України

Недофінансування України ресурсами з боку Заходу може фактично призвести до її поразки. Якою буде ціна російської перемоги?

Досить примітно, що озираючись на останні два роки повномасштабної війни Росії проти України об'єднаний Захід так і не зрозумів наслідків російської перемоги та того, що це означатиме для нього самого. Тобто два з гаком роки минуло, а Захід все ще ховає голову в пісок, коли чує це ключове питання, оскільки багато західних політиків воліють не думати про непомислиме. Що означала б перемога Росії для Європи та західного альянсу?

Відео дня

Нуль емоцій.

Відсутність планування на випадок надзвичайних ситуацій тим більш неймовірне, оскільки адміністрація Байдена, принаймні, мала розвіддані ще в 2021 році і вірила в те, що вторгнення відбудеться. І адміністрація Байдена навіть очікувала швидкої перемоги Росії: Київ упаде за кілька днів, а російські танки потім захоплять більшу частину країни. Навіть для європейців, які здебільшого неправильно сприйняли сигнал про вторгнення, перші кілька днів після повномасштабного вторгнення, безсумнівно, стали тривожним дзвінком щодо перспективи російської перемоги. Ну, а далі?

Читати далі