«Укрзалізниця» запускає рейковий автобус між Харковом і Балаклією

4

З 15 вересня почне курсувати рейковий автобус між Харковом та нещодавно деокупованою Балаклією. Про це «Укрзалізниця» повідомляє в соцмережах.

«Укрзалізниця повертає залізничне сполучення на деокуповану Харківщину. З 15 вересня між Харковом та Балаклією почне курсувати рейковий автобус. Для відновлення сполучення залізничники оперативно відновили міст і десятки пошкоджених колій та контактних мереж», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поїзд №6403/6402 Харків — Балаклія — Харків вирушатиме щодня з обласного центру о 07:00 та прибуватиме до Балаклії о 08:55. Відправлення поїзда з Балаклії відбуватиметься о 09:15, прибуття до Харкова — об 11:10.

Поїзд №6407/6404 вирушатиме щодня з Харкова о 15:50 та прибуватиме до Балаклії о 17:40. Час відправлення з Балаклії — 18:00, прибуття до Харкова — о 19:55.

Повідомляється, що поїзд робитиме зупинки на станціях Основа, Жихор, Зміїв, Занки та Шебелинка. «На маршруті використовуватиметься зручний рейковий автобус», — додали в Укрзалізниці.

Вартість проїзду між кінцевими станціями становитиме 29 грн. Квитки можна придбати в касах та у провідників під час подорожі.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що у Балаклію прибув перший тестовий потяг «Укрзалізниці».

Запись «Укрзалізниця» запускає рейковий автобус між Харковом і Балаклією впервые появилась Мой Харьков.