Український національний прапор буде символом відновлення - Зеленський перед початком благодійного матчу Game4Ukraine

Президент України Володимир Зеленський виступив перед початком благодійного матчу Game4Ukraine, що проходить у п'ятницю в Лондоні з ініціативи українських футболістів Андрія Шевченка та Олександра Зінченка.

"Футбол — це сила, яка об'єднує людей. І сьогодні ми побачимо світ єдиним. Об'єднаним командою Шевченка і командою Зінченка", — сказав він, виступаючи за допомогою відеозв'язку на стадіоні "Stampford Bridge".

"Синя і жовта команди, що представляють наш національний прапор. Один із наймогутніших символів свободи, які коли-небудь знали люди. І ми робимо його символом відновлення", — сказав також Зеленський.

Зеленський подякував "Великій Британії за всю підтримку, усім, хто приєднався до нас в одній команді United 24, щоб допомогти відстояти свободу і просто відновити нормальне життя".

Гра проходить під патронатом благодійної платформи UNITED24, послами якої є Андрій та Олександр.

Головна мета матчу — збір коштів на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігівській області. Навчальний заклад було зруйновано в березні 2022 року російськими окупантами. Саме на цю місію піде виручка з гри.