Українські воїни відбили атаку окупантів поблизу Пасіки на Харківщині — Генштаб ЗСУ

14

Сили оборони України відбили атаку окупантів поблизу села Пасіка Оскільської громади на Ізюмському напрямку. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

На Харківському напрямку окупанти здійснили обстріли військової та цивільної інфраструктури із застосуванням танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Козача Лопань, Харків, Слатине, Соснівка, Уди, Петрівка, Великі Проходи, Старий Салтів, Андріївка.

На Слов’янському напрямку — Богородичне, Долина, Краснопілля.

Протягом минулої доби ворог завдав понад 10 ракетних та понад 24 авіаційних ударів по військових та цивільних об’єктах на території нашої Держави. Зокрема, постраждала цивільна інфраструктура в районах населених пунктів Перемога, Гусарівка, Новомихайлівка, Білогір’я.

Повідомляється, що через брак високоточної зброї ворог частіше став використовувати застарілі зенітні керовані ракети комплексів С-300. По території України випущено понад 500 таких ракет, частина яких не долетіла до цілі.

На озброєнні окупантів знаходиться декілька тисяч подібних ракет, але більшість з них – непридатні до застосування.

Запись Українські воїни відбили атаку окупантів поблизу Пасіки на Харківщині — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.