У зв’язку з обстрілами інфраструктури на Слобожанщині, очікуються затримки низки поїздів з/до Харкова

5

У зв’язку з обстрілами росіянами інфраструктури очікуються затримки низки поїздів з та до Харкова, Сум та Полтави. Про це повідомили в «Укрзалізниці».

«У зв’язку з обстрілами інфраструктури на Слобожанщині очікуються затримки низки поїздів з/до Харкова, Сум, Полтави. Втім, жоден сьогоднішній рейс не скасовано, рух продовжується всією мережею залізниці», — йдеться в повідомленні.

Станом на 21:00 через перебої з електропостачанням затримку мають наступні поїзди:

  • №1 Харків — Івано-Франківськ — орієнтовна затримка 45 хв;
  • №786 Київ — Шостка — затримка 40 хв (електропостачання відновлено, поїзд прямує далі).

Зі станції Харків-Пас. може бути затримано відправлення поїздів №164 Харків — Київ (час відправлення 21:16), №7 Харків — Одеса (час відправлення 21:43)

В «Укрзалізниці» зазначили, що на вокзалах Харкова та інших тимчасово знеструмлених міст організовано безпечну висадку та посадку пасажирів. Також пасажирам буде дозволено залишитися на території вокзалів протягом комендантської години.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.ifno повідомляли, що у різних районах Харкова та області відсутнє електропостачання через удар окупантів по об’єктах інфраструктури, про проблеми з електропостачанням повідомляють також на Полтавщині й Сумщині.

Запись У зв’язку з обстрілами інфраструктури на Слобожанщині, очікуються затримки низки поїздів з/до Харкова впервые появилась Мой Харьков.