У звільненому Вовчанську поліція знайшла списки колаборантів (відео)

6

Під час окупації населеного пункту так звану адміністрацію обладнали у приміщенні місцевого ЦНАПу. Тут вели всі «господарські справи», про що свідчать вилучені речі та документація. Про це повідомляє Національна поліція України.

Зокрема під час огляду приміщення слідчі та криміналісти Нацполіції виявили списки колаборантів, які перейшли на бік ворога і погодилися співпрацювати з окупантами.

Окрім того, серед документів, які там знаходилися, є зарплатні відомості та інформація про надання соціальної допомоги в російських рублях.

Також встановлено, що окупаційна влада вимагала у фермерів так звані «добровільні внески» за можливість продовжувати сільськогосподарські роботи.

Зокрема встановлено, що за посів одного гектара землі вони мали сплатити окупантам 20 доларів США, а за збір урожаю – ще 30 доларів США.

Усю цю інформацію та виявлені документи детально проаналізують слідчі, які займаються розслідуванням воєнних злочинів на деокупованій території Харківщини.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що правоохоронці виявили чергову катівню окупантів на території одного з підприємств. Криміналісти, вибухотехніки та слідчі Національної поліції разом із прокурорами проводять слідчі дії у місті Вовчанськ Харківської області.

Запись У звільненому Вовчанську поліція знайшла списки колаборантів (відео) впервые появилась Мой Харьков.