У Харкові військовим та бійцям тероборони передали автомобілі

7

Автомобілі та карету швидкої допомоги передали українським захисникам 17 жовтня у місті Харкові. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Сім автомобілів для військових батальйонів ТРО 227, 288, ППО та ОМБ 22, у тому числі машину швидкої допомоги для спецпідрозділу «Кракен», передали засновники харківської компанії «LOGITY».

У передачі техніки взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов. Він відзначив згуртованість харків’ян, які надають колосальну підтримку українським захисникам.

«Це дуже добре, що всі консолідували зусилля та допомагають нашій армії, бійцям тероборони. Це ще раз доводить, що ми всі — разом. Ми — одна велика родина, в якій кожен займається своєю справою та працює на спільну перемогу», — зазначив мер.

Як повідомив керівник компанії «LOGITY» Амазасп Манукян, організація не вперше допомагає цим батальйонам та підрозділам, які тримають оборону Харківщини та звільняють окуповані території.

«Ми і далі продовжуватимемо якісно допомагати військовим, щоб ще більше наших бійців та мирних жителів змогли зберегти життя», — зазначив Амазасп Манукян.

Запись У Харкові військовим та бійцям тероборони передали автомобілі впервые появилась Мой Харьков.