У Харкові ремонтують 18 водоводів

6

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» 31 серпня усувають 18 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Як повідомили на підприємстві, 30 серпня ремонтники ліквідували 11 аварійних ситуацій на водоводах і впорядкували шість оглядових колодязів.

Зокрема, у Слобідському районі вони оперативно усунули пошкодження на двох ділянках магістралей – на пр. Героїв Сталінграда та вул. Плеханівській. Бригади провели роботи без відключення мешканців від водопостачання, а після – впорядкували місця розриттів.

Також на підприємстві зазначили, що лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять детальніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію приймають за тел.: 15-33.

Запись У Харкові ремонтують 18 водоводів впервые появилась Мой Харьков.