У Харкові оперативно ліквідують аварійні ситуації на водоводах

5

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні оперативно ліквідували вісім пошкоджень на трубопроводах та впорядкували дев’ять оглядових колодязів. Як повідомили на підприємстві 4 серпня ремонтники усувають 13 пошкоджень на водоводах.

Для цього залучено 24 бригади аварійно-відновлювальних робіт.

«Незважаючи на безперервні бойові дії, наші фахівці інтенсивними темпами відновлюють подачу води у Харкові. Щодня майстри усувають аварійні ситуації, перекладають технічно зношені ділянки мережі та вводи в будинки, капітально ремонтують водорозбірні колонки та оглядові колодязі. Районні підрозділи повністю забезпечені всією необхідною спецтехнікою та матеріалами. Все це в комплексі дозволяє харків’янам не відчувати проблем із водопостачанням», — зазначили на підприємстві.

Повідомити про аварійну ситуацію на мережах водопостачання можна за тел.: 15-33. Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять детальніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Запись У Харкові оперативно ліквідують аварійні ситуації на водоводах впервые появилась Мой Харьков.