У Харкові ліквідували десять аварійних ситуацій на водоводах

3

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» 4 серпня усунули десять пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу десять оглядових колодязів.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», зокрема, у Холодногірському районі робітники ліквідували дві аварійні ситуації на вул. Верхньогіївській та вул. Старопрудній.

Начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Холодногірського району Олександр Сірко зазначив, що перед проведенням комплексних робіт на трубопроводах, які забезпечують водою мешканців багатоквартирних та приватних будинків, характер ушкоджень детально проаналізували.

«Дійшли висновку, що ремонт можна провести без відключення споживачів від подачі води. Досвідчені районні бригади оперативно впоралися із завданням, після чого територію облаштували», — зазначив Олександр Сірко.

У планах на 5 серпня — виконати ремонтні роботи на 11 пошкоджених ділянках водоводів.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел. 15-33.

Запись У Харкові ліквідували десять аварійних ситуацій на водоводах впервые появилась Мой Харьков.