У Харкові до адміністративної відповідальності притягнули жінку, яка лежала п’яною лежала на вулиці і залишила без нагляду сина

5

В стані алкогольного сп’яніння 37-річна харків’янка лежала на вулиці. Жінка залишила без нагляду 6-річного сина. Зараз дитина знаходиться в лікарні, здоров’ю хлопчика нічого не загрожує. Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Харківській області.

31 липня о 21:20 до відділу поліції №2 Харківського районного управління поліції №1 надійшло повідомлення про те, що у Слобідському районі на вулиці лежить п’яна жінка, а поруч з нею знаходиться маленький хлопчик.

На місце події прибули співробітники ювенальної превенції Харківського районного управління №1. Поліцейські виявили жінку, яка нічого не змогла пояснити.

Зі слів хлопчика, він мешкає удвох з мамою.

Оскільки у дитини не має близьких родичів крім матері, було прийнято рішення передати дитину до медичного закладу.

Стосовно жінки поліцейські ювенальної превенції склали протокол про адміністративне правопорушення за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Запись У Харкові до адміністративної відповідальності притягнули жінку, яка лежала п’яною лежала на вулиці і залишила без нагляду сина впервые появилась Мой Харьков.