У Харкові через ракетні удари ворога та пошкодження критичної інфраструктури було знеструмлено близько 50 тисяч споживачів — Синєгубов (відео)

6

У Харкові через ранкові ракетні удари ворога та пошкодження критичної інфраструктури було знеструмлено близько 50 тисяч споживачів, по області — близько 90 тисяч. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Внаслідок проблем з електропостачанням виникли й проблеми з водо- та теплопостачанням. Хоч і зі зниженим тиском, але робимо все можливе, щоб вода таки подавалася жителям», — повідомив він.

За його словами, через низьку напругу котельні, які вже подавали теплопостачання в Харкові та Чугуєві, після стабілізації одразу відновлять роботи.

«Енергетики та комунальні служби Харківщини роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу електрики, води та тепла. Дякуємо фахівцям за безперервну цілодобову роботу!», — повідомив Синєгубов.

Запись У Харкові через ракетні удари ворога та пошкодження критичної інфраструктури було знеструмлено близько 50 тисяч споживачів — Синєгубов (відео) впервые появилась Мой Харьков.