У Харківській області викрили та затримали громадянина України, який проводив підривну діяльність проти України

6

Зловмисник повідомляв представникам країни-агресора координати розміщення блок-постів, військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури життєзабезпечення міста, дані про переміщення військової техніки та Сил оборони нашої держави на території Харківщини. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Харківській області.

Для збору розвідданих зловмисник здійснював приховане візуальне спостереження за об’єктами з використанням фото-, відеофіксації.

Зібрані відомості він передавав представникам спецслужб рф через Телеграм-канали, додаючи геолокації та фото з відповідними позначками на картах.

Наразі особу затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч.2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Викриття та документування протиправної діяльності проводилося співробітниками Управління СБУ в Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

Запись У Харківській області викрили та затримали громадянина України, який проводив підривну діяльність проти України впервые появилась Мой Харьков.