У разі обов’язкової евакуації жителів Харківщини забезпечать транспортом і тимчасовим житлом — Синєгубов (відео)

6

В ефірі національного телемарафону начальник Харківської ОВА розповів, як область готується до можливої обов’язкової евакуації населення.

Зокрема, як повідомив начальник ХОВА, на сьогодні в регіоні відпрацьовують план евакуації на випадок, якщо в цьому буде необхідність, із трьох громад Харківщини — Золочівської, Дергачівської та Чугуївської.

“У нас в абсолютно плановому режимі проходить підготовка до таких заходів. Наразі підстав для обов’язкової евакуації в Харківській області з тих територій, які підконтрольні ЗСУ, немає”, — наголосив Олег Синєгубов.

Він зазначив, що обов’язкове вивезення людей можливе з населених пунктів, де або безпосередньо можуть проходити бойові дії, або є ризик окупації, або є вірогідність, що взимку за низьких температур буде пошкоджено критичну інфраструктуру й теплоносій не подаватиметься до помешкань.

Також начальник ОВА зауважив, що евакуйованих забезпечать транспортом.

“Ми визначили людей, які зможуть евакуюватися власним автотранспортом, яких ми зможемо евакуювати автобусами і тих, кому буде потрібний спецтранспорт — це люди з інвалідністю або які з інших причин самостійно пересуватися не можуть”, — сказав Олег Синєгубов.

Крім того, за його словами, вже визначено населені пункти, які тримають у резерві місця для тимчасового розміщення жителів Харківщини — саме на випадок, якщо буде потреба в обов’язковій евакуації.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що перед осінньо-зимовим періодом евакуація населення, крім Золочівської громади, може торкнутися жителів Харківського та Чугуївського районів. Йдеться про евакуацію не менш як 350 тисяч людей.

Запись У разі обов’язкової евакуації жителів Харківщини забезпечать транспортом і тимчасовим житлом — Синєгубов (відео) впервые появилась Мой Харьков.