У Київському районі оперативно відновлюють водопостачання

2

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» напередодні ліквідували 11 пошкоджень на ділянках трубопроводів та впорядкували 8 оглядових колодязів. Як повідомили у КП «Харківводоканал» бригади взяли в роботу 17 пошкоджених ділянок трубопроводів.

Зокрема, у Київському районі ремонтники займаються усуненням аварійних ситуацій на вул. Старошишківській та вул. Куликівській.

Як повідомив начальник Київської районної служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін, підрозділ щодня виконує необхідний обсяг робіт, спрямованих на безперебійне постачання води харків’янам.

Бригади своєчасно усувають аварійні ситуації на водоводах, проводять перекладання технічно зношених ділянок мереж та вводів у будинки, капітально ремонтують водорозбірні колонки та оглядові колодязі.

Також завжди готові оперативно ліквідувати аварії, що виникають внаслідок ворожих обстрілів. На цей випадок на підприємстві вироблений перевірений часом алгоритм дій.

«У воєнний час часто доводиться працювати не лише у складних, а й у небезпечних для життя умовах. Попри ці обставини, ситуація з водопостачанням у районі повністю контрольована», — підсумував Віталій Чупандін.

Для оперативної роботи ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Запись У Київському районі оперативно відновлюють водопостачання впервые появилась Мой Харьков.