У деокупованому селищі на Харківщині правоохоронці виявили тіла двох чоловіків, закатованих росіянами

9

6 жовтня слідчо-прокурорська група провела огляд у цеху з виготовлення цегли у селищі Куп’янськ-Вузловий. Біля металевого циліндрового барабана правоохоронці виявили два трупи чоловіків зі зв‘язаними руками приблизно 60 років. У двох трупів — сліди катувань. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

У одного із загиблих виявлено тілесні ушкодження у вигляді синців на шиї та грудній клітині, в іншого — рана від кульового поранення на грудній клітині та у паховій зоні.

На волосяній частині голови у другого трупа є рана, у просвіті якої вбачається зруйновані кістки черепа та речовина головного мозку.

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Досудове розслідування проводять слідчі Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області.

Запись У деокупованому селищі на Харківщині правоохоронці виявили тіла двох чоловіків, закатованих росіянами впервые появилась Мой Харьков.