Автор: Ольга Кутова

Блекаути вже стали масовим явищем в Україні на початку літа. А попереду зима, коли нам обіцяють 8−12 годин на добу без світла. Найкращий спосіб пережити це з комфортом — купити зарядну станцію для дому.

Зарядна станція повинна мати достатню для ваших потреб ємність і потужність, а також необхідний набір роз'ємів і ефективний захист від різних неприємностей (на кшталт перегріву і короткого замикання).

Відео дня

Ну і бажано, щоб цінник цієї зарядної станції був не зовсім космічним.

Минулого разу ми говорили про зарядні станції ємністю понад 1 кВт/год, які цілком здатні допомогти вам пережити блекаут у звичайній міській квартирі.

А зараз поговоримо про зарядні станції ємністю від 2 кВт/год з ціною не більше 50 тис грн. Вони підійдуть для великих квартир, приватних будинків і сімей, які гаджетизовані по максимуму.

Promate PowerMine-2000

Від 45 тис грн

Promate PowerMine-2000 (Фото: Promate) Promate PowerMine-2000 / Фото: Promate

Цей бренд українці знають і цінують. Повербанки Promate вирізняються якістю та надійністю. Поговоримо про їхні зарядні станції.

Ємність зарядної станції Promate PowerMine-2000 становить 2.016 кВт/год. Акумулятори тут літій-залізо-фосфатні. Максимальна вихідна потужність — 2000 Вт (виробник також заявляє до 4000 Вт у режимі X-Boost).

Набір вихідних роз'ємів вражає.

Почати можна з чотирьох стандартних європейських розеток (220 В) і двох роз'ємів DC. Для зарядки різноманітних гаджетів призначено чотири USB Type A і два USB Type C роз'єми. Присутнє і гніздо для автомобільного прикурювача. А на верхній кришці розташовані два «посадкових місця» для бездротової зарядки смартфонів.

Promate PowerMine-2000 дає можливість заряджати одночасно до 15 пристроїв.

Саму станцію можна заряджати через DC, прикурювач або Type C роз'єм.

Читайте також: ТОП-3 найкращих повербанки до 2000 грн просто зараз

Час повної зарядки станції від мережі за умови використання комплектного блока живлення — 4−4,5 години.

Присутні стандартні функції захисту від:

 • Надлишкової напруги на вході
 • Надлишкової напруги на виході
 • Короткого замикання
 • Перегріву
 • Перевантаження
 • Перезарядки
 • Надмірної розрядки.

Згадана вище ємність (трохи більше 2 кВт/год) означає, що ви можете зарядити середньостатистичний ноутбук не менше 20 разів.

Promate PowerMine-2000 здатний пропрацювати 4−5 годин під час під'єднання до нього такого набору пристроїв — холодильник, стаціонарний ігровий комп’ютер, монітор, роутер і заряджання кількох мобільних пристроїв.

У разі під'єднання 55-дюймового телевізора і ноутбука час автономної роботи Promate PowerMine-2000 становить щонайменше 8 годин.

Кавоварки, електрочайники, бойлери — все це Promate PowerMine-2000 цілком до снаги, тож у блекаут ви не почуватиметеся обділеними в плані комфорту.

До мінусів цієї зарядної станції можна віднести гучну роботу системи охолодження під час заряджання самого пристрою. Також охолодження часто вмикається під час використання 220 В розеток станції. Тримати станцію в спальні — не найкраща ідея, буде шумно.

При значній ємності і потужності Promate PowerMine-2000 важить всього 12 кг. Це дає змогу за необхідності досить оперативно переміщати зарядну станцію по дому.

CHOETECH BS006

Від 40 тис грн

CHOETECH BS006 (Фото: CHOETECH) CHOETECH BS006 / Фото: CHOETECH

Зарядна станція від китайського бренду ємністю 2.016 кВт/год з літій-залізо-фосфатними акумуляторами. Вихідна потужність — 2000 Вт (до 4000 Вт з «бустом»).

Набір вихідних роз'ємів тут дуже цікавий. Уже хоча б тому, що CHOETECH BS006 може похвалитися наявністю роз'єму XT60, який використовується для зарядки різної радіокерованої техніки, електровелосипедів тощо .

Крім того, тут є три розетки (220 В), два DC-роз'єми, чотири USB Type A і два USB Type C порти, гніздо прикурювача.

Кількість пристроїв, що одночасно заряджаються, — 13. Непогано для домашнього рішення.

Заряджати саму станцію можна через DС-роз'єм, комплектний зарядний пристрій справляється з повною зарядкою за 2 з невеликим години. Теж непоганий показник.

Передбачено різні види захисту від:

Читайте також: Ви робили це неправильно. Як заряджати повербанк, щоб збільшити тривалість його роботи

 • Надлишкової напруги на виході
 • Перегріву
 • Короткого замикання
 • Надлишкового заряду.

Важить CHOETECH BS006 аж 22 кг, тож краще відразу вибрати для неї стаціонарне положення в будинку.

Звичайний холодильник (без інвертора) здатний пропрацювати від CHOETECH BS006 близько 15−16 годин.

Стаціонарний комп’ютер з ігровою відеокартою і 34-дюймовим монітором — близько 10−12 годин.

Станція легко переносить пікові навантаження від чайника і кавоварки, навіть якщо до неї паралельно під'єднані інші пристрої.

CHOETECH BS006 помітно гріється під час заряджання і неабияк шумить вентиляторами. Однак у процесі роботи навіть при неабиякому навантаженні кулери не доставляють особливих незручностей. Вам також сподобається інформативний дисплей пристрою.

Green Keeper GK-S2000P

Від 43 тис грн

Green Keeper GK-S2000P (Фото: Green Keeper) Green Keeper GK-S2000P / Фото: Green Keeper

Ще одна станція з літій-залізо-фосфатними акумуляторами ємністю 2.016 кВт/год і потужністю 2000 Вт (до 4000 Вт з «бустом»). Як і інші герої цього матеріалу, Green Keeper GK-S2000P позиціонується як зарядна станція для «всього будинку».

Зокрема, напевно, і завдяки наявності ліхтарика-нічника. Під час блекаута те приміщення, в якому встановлена станція, буде відносно непогано освітлене. Читати при такому світлі, звичайно, не вийде, але це краще, ніж нічого.

Крім цього у Green Keeper GK-S2000P три розетки (220 В), два DC-роз'єми, чотири USB Type A і два USB Type C роз'єми. Це дає можливість заряджати до 11 пристроїв одночасно.

Сама станція заряджається приблизно 2,5 години за допомогою комплектного блока живлення потужністю.

Тут присутній захист від:

 • Надлишкової напруги на вході
 • Надлишкової напруги на виході
 • Короткого замикання
 • Перегріву
 • Перезавантаження
 • Надлишкового заряду.

Станція важить значні 22,5 кг. Що ніби натякає на необхідність розмістити її в якомусь продуманому місці один раз і назавжди.

55-дюймовий телевізор і роутер працюють від Green Keeper GK-S2000P протягом 4 годин. Ігровий ноутбук і 24-дюймовий монітор — близько 10 годин.

Green Keeper GK-S2000P відмінно справляється з роллю джерела безперебійного живлення, моментально перемикаючись з наскрізної зарядки на вбудовану батарею.

Легко справляється з феном, електрочайником, бойлером і кавоваркою. Чудове рішення для всього будинку.

Серйозний плюс — порівняно тиха робота системи охолодження.

Читати далі