Синєгубов розповів про три причини для евакуації (відео)

4

За словами начальника Харківської ОВА, в області розробляють плани евакуації кожного населеного пункту на випадок надзвичайної ситуації. На цьому Олег Синєгубов наголосив в інтерв’ю виданню “Думка”.

“Те, чим ми зараз займаємося, мало бути зроблене значно раніше. У нас мають бути розроблені плани евакуації кожного населеного пункту, кожного району на той чи інший випадок, на ту чи іншу надзвичайну ситуацію, чи подію”, — зазначив начальник ХОВА.

Він уточнив, що при розробці планів можливої евакуації враховується, зокрема, транспорт, приблизна кількість людей, яким буде потрібен спецтранспорт тощо. Також є плани евакуації домашніх тварин і зоопарків.

“Ми повинні це мати собі, краще воно нам не знадобиться. Враховуючи військову обстановку, ми говорили про Золочівську громаду, Дергачівську громаду, Чугуївську громаду. Ми говорили про інші райони. У нас ці плани є, ми готові, ми опрацювали з усіма головами територіальних громад, з підрозділами ДСНС, Національної поліції, зі Службою безпеки. У нас всі сили і засоби для цього абсолютно готові”, — підкреслив Олег Синєгубов.

За його словами, у військовий час, коли органи державної влади та місцевого самоврядування рекомендують евакуюватися, люди мають це сприймати як свій обов’язок, тому що це пов’язано з безпекою.

Начальник ОВА розповів, що для обов’язкової евакуації може бути, як мінімум, три причини.

Перша причина: ведення на цій безпосередньо території активної фази бойових дій. По-друге, це ризик потрапляння в оточення тієї чи іншої громади або населеного пункту. По-третє, це можлива ситуація щодо пошкодження критичної інфраструктури, коли на вулиці буде критичний «мінус», і виникне необхідність евакуювати людей задля їх безпеки.

Запись Синєгубов розповів про три причини для евакуації (відео) впервые появилась Мой Харьков.