Сили оборони України відбили атаки окупантів біля Куп’янська та Гоптівки на Харківщині — Генштаб ЗСУ

3

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки противника в районах населених пунктів Куп’янськ, Гоптівка, Миколаївка Друга, Весела Долина, Одрадівка, Мар’їнка, Новомихайлівка та Правдине. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Ворог не припиняє завдавати ударів по помешканнях мирних жителів та об’єктах цивільної інфраструктури, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

За добу російські окупанти завдали 3 ракетних та 11 авіаційних ударів, здійснили понад 40 обстрілів з РСЗВ по об’єктах на території України.

Постраждала інфраструктура більш як 20 населених пунктів, зокрема це — Краматорськ, Сіверськ, Серебрянка, Дворічна, Кам’янка, Спірне, Верхньокам’янське, Красногорівка, Новомихайлівка, Нескучне, Полтавка, Успенівка, Миролюбівка, Біляївка та Високопілля.

На Слобожанському напрямку окупанти з танків, мінометів та артилерії обстріляли Гоптівку, Стрілече, Козачу Лопань, Кудіївку, Високу Яругу, Вовчанськ, Гатище, Бударки, Куп’янськ та Миколаївку.

Запись Сили оборони України відбили атаки окупантів біля Куп’янська та Гоптівки на Харківщині — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.