Щодня у Харкові формують до 4 тисяч продуктових наборів для деокупованих громад області

8

Проднабори із гуманітарного штабу області в першу чергу доставляють жителям нещодавно звільнених територій. Як зазначив волонтер, координатор центру з формування продуктових наборів у Харківській області Руслан Пчьолкін, щодня тут фасують 3-4 тис. пакунків.

Харківський продуктовий набір складається із 14 позицій. В ньому є два види печива, макарони, горох, борошно, цукор, консервована квасоля, овочева та рибна консерви, ячнева та рисова крупи, згущене молоко, три банки тушонки та олія.

Продукти вже доставили у Савинці, Малинівку, Вільхівку та інші громади. Сьогодні продуктову допомогу отримала Куньєвська ТГ Ізюмського району.

«Ми отримали гуманітарну допомогу від Харківської обласної військової адміністрації — 3 тис. 650 продуктових наборів. В цей час, коли ще не встигли завести пенсії, не всі мають заробітні плати, це буде велика підтримка з боку держави», — розповів голова Куньєвської сільської ради Нерсес Нерсисян.

Запись Щодня у Харкові формують до 4 тисяч продуктових наборів для деокупованих громад області впервые появилась Мой Харьков.