СБУ викрила зрадника, який під час окупації міста Куп’янськ заручився підтримкою окупантів та добровільно погодився стати одним із гауляйтерів

3

Правоохоронці встановили, що керівник центральної міської лікарні з перших днів окупації Куп’янського району активно допомагав ворогу у розв’язанні питань медичного забезпечення та лікуванні окупантів. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Харківській області.

Встановлено, що зловмисник був депутатом Куп’янської міської ради, тому використовуючи власний авторитет він легко виконував організаційно-розпорядчі функції та проводив фінансово- господарську діяльність загарбників.

За відмінну «службу», голова комітету госдуми рф з охорони здоров’я, висунув кандидатуру зрадника на посаду начальника управління охорони здоров’я «Тимчасової цивільної адміністрації» Харківської області.

Наразі за співпрацю зі злочинним режимом йому заочно повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за співпрацю з окупантами та нагадує, що кожного зрадника буде притягнуто до відповідальності за злочини проти України.Запись СБУ викрила зрадника, який під час окупації міста Куп’янськ заручився підтримкою окупантів та добровільно погодився стати одним із гауляйтерів впервые появилась Мой Харьков.