Кремлівський режим продовжує реабілітацію російських маніяків, перетворюючи їх на своїх нових «героїв».

Читайте також: Міноборони РФ штрафує своїх військових за «мангали» для захисту від дронів ЗСУ

Як розповів у себе в Telegram-каналі журналіст Олександр Невзоров, влада РФ випустила з-за ґрат і відправила на війну проти України відомого канібала Дмитра Малишева та вбивцю-розчленовувача Олександра Маслєннікова.

Відео дня Читайте також:
Ще близько 100 співгромадянам військові РФ завдали важких травм (Фото:mil.ru) «Хлопчики» повернулися додому. «Герої СВО» вбили вже понад сотню своїх співгромадян — інфографіка

При цьому, опинившись на фронті у складі підрозділу «шторм-v», ці нелюди одразу ж здружилися, імовірно, побачивши один в одному «споріднені душі».

Так, Малишева було засуджено у 2014-му до 25 років позбавлення волі за бандитизм, незаконний обіг зброї та вбивство двох чоловіків, в одного з яких він вирізав і з'їв серце, знявши процес його приготування на відео.

Канібал Дмитро Малишев (Фото: t.me/chtddd) Канібал Дмитро Малишев / Фото: t.me/chtddd

«Смажимо чєловєчєнку. Ось воно — сердечко. Я вже цибульку додав», — ділився він з глядачами своїми кулінарними уподобаннями.

Розчленувач Олександр Маслєнников (Фото: t.me/chtddd) Розчленувач Олександр Маслєнников / Фото: t.me/chtddd Читайте також:
За схиляння підлітків до суїциду Глазов був засуджений до шести років (Фото:t.me/KremlCirk) В РФ вагнерівець штовхав підлітків до суїциду, а тепер виховує у школах «патріотів»

Що стосується Маслєннікова, то до відправки на війну він відбував 23-річний термін за вбивство двох дівчат, тіла яких розчленував і сховав у лісі.

«Малишев принциповий канібал… Усіх, кого він убивав — обов’язково з'їдав… А Маслєнніков — переконаний розчленовувач, ніколи не їв своїх жертв. Але боротьба за традиційні цінності змусила Малишева і Масленнікова забути про розбіжності і зробила братами», — зазначив Невзоров.

Редактор: Олег Кононенко Читати далі