Кремлівський режим запропонував терористичному руху Талібан, що захопив владу в Афганістані, поділитися своїм «досвідом у сфері освіти».

Читайте також: «Принц, подивися на мене». З’явилося відео, як ЗС РФ намагаються навчити африканських найманців стріляти з РПГ

Як повідомляє The Moscow Times, для цього його представників запросили на форум «Формуючи майбутнє» у Казані.

Які саме досягнення талібів в освітній сфері так сильно зацікавили мінпросвіти РФ та уряд Татарстану, нажаль, не уточнюється.

Відео дня Читайте також: Глава Сбербанку Греф кидався на таксистів у Горно-Алтайську через «труси» — відео

Зі свого боку ЗМІ нагадують, що після приходу у 2021 році до влади таліби, серед іншого, позбавили афганських дівчаток можливості навчатися у середній школі та здобувати вищу освіту.

Крім того, вони заборонили жінкам навіть просто з’являтися в університетах, не кажучи вже про те, щоб викладати там.

Читайте також:
БІДА НЕ ХОДИТЬ САМА: Виключення жінок із соціального життя поглиблює економічну кризу в країні, а самих афганок наражає на депресію, залежність та домашнє насильство (Фото:REUTERS/Jorge Silva) Країна чоловіків. Що собі не можуть дозволити афганські жінки і навіщо таліби вводять для них такі суворі заборони

«Також їм заборонено виходити з дому без паранджі, відвідувати парки, басейни і спортзали, а за перелюбство на жінок чекає публічна смерть за допомогою забивання камінням», — зазначають журналісти.

Раніше влада РФ покликала талібів як почесних гостей на так званий «міжнародний економічний форум» у Санкт-Петербурзі.

Редактор: Олег Кононенко Читати далі