Прокурори документують воєнні злочини окупантів в Ізюмі: в місті проводиться масштабний огляд всіх руйнувань

8

30 вересня десять груп, до складу яких входять прокурори, слідчі поліції та СБУ, провели огляд руйнувань в деокупованому Ізюмі. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Основна мета проведення слідчих дій — передача доказів злочинних дій російських військових до Міжнародного кримінального суду та притягнення до відповідальності окупантів.

Серед місць, оглянутих правоохоронцями, — об‘єкти цивільної та критичної інфраструктури, житлові фонди та адміністративні будівлі. Інфраструктура м. Ізюм зруйнована більше, ніж на 80 відсотків.

Проведення огляду мало ризики, оскільки не всі райони міста повністю розміновано. Правоохоронці працювали разом з вибухотехніками, які забезпечували безпеку проведення слідчих дій.

Слідчо-прокурорськими групами проведено повуличні та поквартальні огляди міста з використанням квадрокоптерів. Також проведено огляди місцевості для фіксації рівня руйнувань з використанням GPS.

Для проведення слідчих дій було залучено криміналістичні лабораторії та фахівців з інших областей.

Запись Прокурори документують воєнні злочини окупантів в Ізюмі: в місті проводиться масштабний огляд всіх руйнувань впервые появилась Мой Харьков.