Прокремлівський прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе, який називав Україну «країною, що обвалилась», візьме участь у Міжнародній конференції з питань відновлення, яка проходитиме у Берліні 11−12 червня.

Про це повідомляє Грузия Online.

Кобахідзе вирушить до Берліна разом із делегацією, у складі якої міністр закордонних справ Ілля Дарчіашвілі та глава адміністрації уряду Леван Жоржоліані.

Відео дня

Зазначається, що конференцію буде зосереджено на чотирьох тематичних напрямках: мобілізація приватного сектора для відновлення та економічного зростання; соціальне відновлення та людський капітал для майбутнього України; відновлення муніципалітетів та регіонів; вступ до Європейського Союзу та пов’язані з цим реформи.

Читайте також:
МЗС України (Фото:Enrico Strocchi/Flickr) «Його перекручені оцінки». У МЗС відреагували на цинічну заяву прем'єр-міністра Грузії про Україну

30 травня Кобахідзе вкотре підіграв російській пропаганді і провів «паралель» між Революцією Гідності та протестами в Грузії, назвавши Україну «країною, що обвалилася».

17 квітня прокремлівський прем'єр заявив, що «російський» законопроєкт про «іноземних агентів» в країні нібито має захистити країну від «українізації», зазначивши, що «українізація» може завадити членству країни в ЄС.

У МЗС України після цього заявили, що реальною загрозою для Грузії є русифікація, а не «містична українізація». Там зазначили, що використання України у такому зневажливому контексті «завдає додаткової шкоди українсько-грузинським відносинам».

Редактор: Єва Сластнова Читати далі