Стало відомо, хто ховається за образом загадкової артистки Klavdia Petrivna, яка нещодавно стала спеціальною гостею на концерті Артема Пивоварова.

Її ім'я несподівано розсекретила співачка Аліна Гросу, яка в спілкуванні з підписниками в TikTok заявила, що Klavdia Petrivna це Соломія Опришко.

«Соломія (але я вам нічого не говорила). Насправді, вже багато хто знає. Прекрасна дівчинка, але мені шкода, що зараз багато її заслуженої слави забирає інша. Але піарникам видніше», — написала Гросу в коментарі до свого відео.

Відео дня grosu.official/TikTok Фото: grosu.official/TikTok

Напередодні співачка, акторка та блогерка Маша Кондратенко прокоментувала чутки про те, що вона може ховатися за образом загадкової артистки Klavdia Petrivna. У лютому 2024 року Klavdia Petrivna (ім'я героїні роману Володимира Винниченка Записки кирпатого Мефістофеля) отримала нагороду в номінації Дебют року від видання Лірум. Тоді за нагородою на сцену вийшла Кондратенко.

В інтерв'ю Кондратенко ухилилася від відповіді, чи дійсно вона — це Klavdia Petrivna.

Зірка TikTok Klavdia Petrivna, пісні якої збирають мільйони прослуховувань на YouTube і стримінгових платформах, уже близько року приховує свою особистість. На концерті Пивоварова загадкова співачка анонсувала свій перший сольний концерт. Шоу відбудеться 30 серпня, і, можливо, цього дня стане відомо справжнє ім'я виконавиці.

Найвідоміші треки артистки — Я тобі брехала, Знайди мене, Хто ти, Чорні Білі, Вже світає, Імператори, Я щаслива (Лікарі кажуть). Klavdia Petrivna співпрацює з лейблом POMITNI Ірини Горової та компанією Nebo Music (менеджмент співачки).

Нагадаємо, Артем Пивоваров і Klavdia Petrivna представили пісню на вірші поета Розстріляного відродження Гео Шкурупія.

Редактор: Вероніка Шмітт Читати далі