Поховання в Ізюмі свідчать про те, що звірства окупантів у Бучі не були аномалією — ISW

3

Масові поховання і російські катівні у звільнених містах на Харківщині свідчать про те, що росіяни скоюють воєнні злочини на всіх окупованих територіях. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Виявлення масових поховань мирних жителів і камер тортур у щойно звільненому Ізюмі підтверджують, що звірства в Бучі не були ізольованими воєнними злочинами, а мікрокосмом російських звірств на окупованих Росією територіях», — зазначили в ISW.

В Інституті нагадали, що у квітня їхня співробітниця попереджала, що «Буча — це видимий мікрокосм навмисної терористичної кампанії росії проти українців. Такі навмисні звірства відбуваються на окупованих росією територіях України».

В ISW припускають, що українські захисники під час звільнення окупованих населених пунктів, ймовірно, продовжуватимуть знаходити докази російських воєнних злочинів і звірств.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що біля звільненого Ізюма, що на Харківщині, виявили масове поховання військових ЗСУ. Пізніше стало відомо, що виявлено масове поховання на понад 440 тіл.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк повідомив, що на місці масових поховань людей у деокупованому Ізюмі на Харківщині виявлено щонайменше 450 могил.

Кількість загиблих в деокупованому Ізюмі на Харківщині може перевищувати Бучанську трагедію, заявив Уповноважений із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у масовому поховані під Ізюмом знайдені тіла військових ЗСУ, яких можливо катували.

За інформацією голови ХОВА Олега Синєгубова, серед тіл, які були ексгумовані в Ізюмі, 99% з ознаками насильницької смерті.

У перший день ексгумації поблизу звільненого міста Ізюм на Харківщині розкопали 22 загиблих цивільних і 17 військових Збройних сил України з братської могили.

У Сполучених Штатах, Європейському Союзі та низці країн Європи відреагували на масові поховання в Ізюмі на Харківщині, які знайшли після деокупації.

Запись Поховання в Ізюмі свідчать про те, що звірства окупантів у Бучі не були аномалією — ISW впервые появилась Мой Харьков.