Поліцейські Харківщини несуть службу у посиленому режимі на деокупованій території міста Ізюм

9

Особовий склад Харківського районного управління поліції №3 відряджений до звільненого від окупантів населеного пункту для поновлення роботи законної правоохоронної системи. Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.

Поліцейські залучені до роботи з попередження та недопущення порушень публічного порядку, виявлення та фіксації кримінальних правопорушень, скоєних російською армією.

Відряджені працівники ХРУП № 3 залучаються до патрулювання звільнених територіальних громад щодо дотримання вимог воєнного стану. Поліцейськими проводиться робота по недопущенню проявів мародерства та інших злочинів.

Також співробітники поліції продовжують фіксувати та документувати злочини росіян, виявляти осіб, причетних до колаборантської діяльності, захищати права та свободи місцевого населення від протиправних посягань, реагувати на повідомлення про виявлення боєприпасів, зброї та інших вибухонебезпечних предметів.

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями громади щодо відновлення правоохоронної системи на звільненій території, доставляють гуманітарну допомогу місцевим, допомагають у розв’язанні соціально-побутових питань.

Запись Поліцейські Харківщини несуть службу у посиленому режимі на деокупованій території міста Ізюм впервые появилась Мой Харьков.