Підірвалися на вибуховому пристрої: за фактом загибелі п’ятьох мешканців Куп’янська розпочато провадження

10

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

2 жовтня до правоохоронців звернувся чоловік із заявою, що у травні в полі біля села Василенкове на вибуховому пристрої підірвався автомобіль «ВАЗ».

Досудовим розслідуванням встановлено, що люди намагалися евакуюватись з Куп’янська до Харкова. За попередніми даними, автомобіль з пасажирами наїхав на міну. В автівці знаходились 50-річна жінка, 17-річний юнак та троє чоловіків віком 19, 20 і 41 рік – усі вони загинули.

3 жовтня 2022 року прокурорами спільно з вибухотехніками, експертами-криміналістами та слідчими поліції проведено огляд місця події, у ході якого виявлено згорілий автомобіль, а також тіла загиблих осіб.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії, направлені на всебічне фіксування злочину та встановлення осіб, причетних до його вчинення.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що 2 жовтня до поліції поступила заява, що в полі в селі Василенкове на Харківщині знайдені загиблі люди. Слідчі поліції на місці виявили п’ять тіл загиблих та ідентифікували їх.

Запись Підірвалися на вибуховому пристрої: за фактом загибелі п’ятьох мешканців Куп’янська розпочато провадження впервые появилась Мой Харьков.