Під час окупації мешканка Борової добровільно зайняла посаду начальника відділу освіти: слідчі заочно повідомили жінці про підозру у колабораційній діяльності

11

З червня 40-річна жінка активно співпрацювала з окупаційною владою. Зловмисниця забезпечувала загальне керівництво відділом освіти в окупаційній адміністрації. Під час однієї з нарад вона повідомила про підготовку до початку навчального процесу за програмою рф. Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП в Харківській області.

Також жінка займалася оформленням трудових відносин з вчителями та працівниками відділу освіти, проходженням курсів підвищення кваліфікації та отриманням навчальних підручників для впровадження освітньої програми держави – агресора.

Слідчими Ізюмського РУП відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Запись Під час окупації мешканка Борової добровільно зайняла посаду начальника відділу освіти: слідчі заочно повідомили жінці про підозру у колабораційній діяльності впервые появилась Мой Харьков.