Померла мати народного депутата України VIII скликання, громадського діяча, військового, засновника полку Азов і командира 3-ї штурмової бригади Андрія Білецького — Олена Анатоліївна Білецька.

Про смерть Олени Анатоліївни Білецької повідомила українська журналістка Тетяна Даниленко у Facebook. Вона пояснила, що причиною смерті матері Андрія Білецького став рак, який у неї діагностували незадовго до початку повномасштабного вторгнення, а у день вторгнення у Харкові їй робили операцію. Лікування вона проходила у приватній клініці в Києві, куди її перевезли у перші місяці великої війни.

Відео дня

«У перші місяці вторгнення, коли припинилася вся логістика, в її клініці почали закінчуватися медикаменти, їжа, медтехніка… Лікарі та персонал реально жили біля пацієнтів. Олена Анатоліївна настільки з ними здружилася, що лікарі приїхали до неї на похорон.

Олена Анатоліївна зробила все від себе залежне, щоб перемогти хворобу. Лікарі також зробили можливе й неможливе. Рак фактично було подолано, але сил на життя не лишилося.

Вона дуже боялася померти, не побачившись із Андрієм. Його несподівано викликали на зустріч із командуванням в Київ вперше за довгий час. Усі разом із Северином ми поїхали в лікарню. Зазвичай малюк стукав у двері і вривався у палату першим, чим її дуже веселив. Цього разу він вперше дійшов до дверей і почав плакати, кричати «ні». На її змученому обличчі все одно сяяла щаслива усмішка. Олена Анатоліївна запевняла, що їй нічого не болить і все добре", — поділилася Тетяна Даниленко.

https://www.facebook.com/tdanylenko/posts/pfbid02W3b3466d6pvYKJYhh6b7g8jeTaSiYeu5QC1TkddXFEWgCB75gKTX2HMwDBXAHThRl

Вона також розповіла, що останні кілька місяців Олена Анатоліївна жила на силі волі в надії побачитися ще раз із сином, і трималася останні години, «щоб не померти на його очах».

За словами Даниленко, Олена Анатоліївна Білецька була дуже сильною і вольовою жінкою. Коли у 1990-х роках на заводі, де вона працювала інженером, припинили платити зарплатню, щоб прогодувати сім'ю вона пішла у бізнес. Останній зі своїх бізнесів — піцерію, за словами Даниленко, вона продала, коли режим Януковича кину Андрія Білецького за грати.

Читайте також: Командир 3-ї штурмової бригади про наступ росіян під Авдіївкою: Ця кампанія зараз найскладніша Редактор: Юлія Найденко Читати далі