Організатори скасували концерт Сергія Жадана у Мілані, бо він збирав гроші на ЗСУ

5

Благодійний концерт гурту Жадан і Собаки, що мав відбутися 2 вересня у Мілані в рамках туру Хартія, скасований. Сергій Жадан у своїх соціальних мережах розповів, що сталося.

Він опублікував переписку із організатором виступу і пояснив, що сталося.

«Чому, власне, ми скасували концерт у Мілані? Тому що частина європейців далі граються в пацифізм та подвійні стандарти й щиро вважають, що захищаючи свої життя й свою країну, українці порушують якісь їхні уявлення про мир і гармонію. А ті, хто намагається підтримати своїх співвітчизників у боротьбі з гвалтівниками та мародерами, є фашистами та екстремістами. Чесно, кажучи, соромно й противно. Доки українці тримають каркас вільної Європи, європейці ліниво тусять, намагаючись не лізти в політику. Схоже, ХХ століття не всіх навчило відповідальності», — написав Жадан.

У скріні переписки організатор повідомляє, що «у їхній країні заборонено робити концерт і збирати гроші на війну». Саме тому музиканти вирішили скасувати концерт, адже їм забороняють робити його благодійним.

Переглянути цей допис в Instagram

A post shared by Serhiy Zhadan (@serhiy_zhadan)

У кінці серпня Жадан і Собаки відправилися у європейський тур Хартія, в рамках якого вони дадуть 15 концертів. Серед міст, до яких вони заїдуть Мюнхен, Франкфурт, Гамбург, Рига, Таллінн, Варшава, Братислава, Відень та інші.

Музиканти збиратимуть гроші для добровольчого батальйону Хартія, який зараз обороняє підступи до Харкова. Бійці потребують спорядження, дронів, тепловізорів та автомобілів.

Запись Організатори скасували концерт Сергія Жадана у Мілані, бо він збирав гроші на ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.