Окупанти розстріляли чотирьох мирних мешканців у погребі: правоохоронці зафіксували чергове звірство росіян на Харківщині

8

За попередніми даними, у селищі Куп’янськ-Вузловий у середині вересня російські військові розстріляли у погребі дому чотирьох мирних мешканців. Серед них — 73-річна власниця будинку та сусідська родина — 71-річна жінка, її онук та невістка. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області та слідчі СБУ спільно з криміналістами поліції виявили вказані трупи з ознаками насильницької смерті.

У всіх — кульові поранення в області грудної клітини та голови.

Під час огляду погреба виявлено гільзи від автомата Калашникова.

Загиблих поховали родичі та сусіди на території їх домоволодінь. Наразі трупи направлено для проведення судово-медичної експертизи.

Слідчі дії проводились в рамках кримінального провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України) спільно зі слідчими Управління СБУ в Харківській області та криміналістами ГУНП в Харківській області.

Запись Окупанти розстріляли чотирьох мирних мешканців у погребі: правоохоронці зафіксували чергове звірство росіян на Харківщині впервые появилась Мой Харьков.