Окупанти переміщують частини 3-го армійського корпусу на тимчасово зайняті території Харківщини — Генштаб ЗСУ

6

На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій з метою утримання раніше зайнятих рубежів. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

На Харківському напрямку ворог обстріляв із мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони Долини, Адамівки, Харкова, Хрестища, Байрака, Олександрівки, Мазанівки, Удів, Борщової, Великої Комишувахи, Світличного, Костянтинівки та Руської Лозової.

Окупанти залучили авіацію для удару біля Гусарівки.

На Слов’янському напрямку підрозділи ворога продовжували обстріли зі ствольної артилерії та РСЗВ неподалік Пришиба, Гусарівки та Краснопілля.

Окупанти спробували наступати у напрямку Шнурків, зазнали вогневого ураження та відійшли. Втрати уточнюються.

Повідомляється, що противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

Окупанти посилюють угрупування військ на Донецькому напрямку. Продовжують переміщення частин 3-го армійського корпусу на тимчасово зайняті території Запорізької та Харківської областей.

Запись Окупанти переміщують частини 3-го армійського корпусу на тимчасово зайняті території Харківщини — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.