Окупанти намагаються прорвати оборону наших військ біля Гусарівки на Харківщині — Генштаб ЗСУ

3

На Харківському напрямку ворог здійснював вогневе ураження зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Лебʼяже, Борщова, Дементіївка, Коробочкине, Великі Проходи, Руські Тишки, Старий Салтів, Пришиб, Циркуни, Мосьпанове, Безруки, Карасівка. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Намагається прорвати оборону наших військ біля Гусарівки, бойові дії тривають.

На Слов’янському напрямку противник застосовує танки, ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Богородичне, Мазанівка, Гусарівка, Адамівка, Курулька, Хрестище, Сулигівка, Довгеньке та Велика Комишуваха.

Спроби наступу ворога в районах Долини та Богородичного, завдяки умілим діям наших військових, завершились крахом та втечею.

Повідомляється, що окупанти зосереджують основні зусилля на Сході України з метою встановлення повного контролю над Донецькою та Луганською областями в межах їх адміністративних кордонів.

Продовжують бойові дії для утримання тимчасово захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької й Миколаївської областей.

Зберігається подальша загроза авіаційних та ракетних ударів по об’єктах військової та критичної інфраструктури на всій території України.

Запись Окупанти намагаються прорвати оборону наших військ біля Гусарівки на Харківщині — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.