Окупанти із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії обстріляли низку населених пунктів на Харківщині — Генштаб ЗСУ

6

На Харківському напрямку із застосуванням танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії противник здійснив обстріли позицій наших військ та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Кленове, Дементіївка, Руські Тишки, Великі Проходи, Петрівка, Перемога, Байрак, Шевелівка. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Окупанти продовжують ведення повітряної розвідки із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

На Слов’янському напрямку окупанти здійснили обстріли з застосуванням танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Краснопілля, Вірнопілля, Грушуваха. Вели повітряну розвідку із застосуванням БпЛА.

Повідомляється, що противник зосереджує зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, а також утриманні захоплених районів Луганської, Донецької, Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

Запись Окупанти із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії обстріляли низку населених пунктів на Харківщині — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.