«Нова пошта» інвестує 50 млн гривень на відновлення 170 відділень у деокупованих містах Харківщини

3

«Нова пошта» інвестує 50 млн гривень на відновлення відділень у деокупованих містах Харківської області. Як повідомили у компанії, на звільнених територіях Харківської області знаходиться 170 відділень «Нової пошти» у 149 населених пунктах.

«Більшість відділень компанії дуже пошкоджені або напівзруйновані. Для їх відновлення Нова пошта вже направила 50 млн грн», — заявив поштовий оператор.

Компанія планує на цьому тижні відновити роботу 14 відділень, на наступному — ще 15. До кінця місяця «Нова пошта» відкриє ще 50 точок у селах на Харківщині.

«На деокупованих територіях, де немає можливості швидко відновити роботу стаціонарних відділень через руйнування, компанія відкриває мобільні відділення зі своїм модулем Starlink та генератором для мешканців. Аби кожен міг приєднатися безкоштовно до мережі інтернет та підзарядити свої гаджети», — додали у «Новій пошті».

Запись «Нова пошта» інвестує 50 млн гривень на відновлення 170 відділень у деокупованих містах Харківщини впервые появилась Мой Харьков.