Співак Андрій Кравченко в інтерв'ю Аліні Доротюк прокоментував свою співпрацю зі співачкою Славою Камінською, яка у 2023 році заявила, що не планує повертатися в Україну, і заступилася за російську мову.

Кравченко записав дует із Камінською у 2023 році. «Ти поки що людина з бездоганною репутацією. А у Слави досить неоднозначні наративи у соцмережах. По-перше, вона спілкується російською. По-друге, вона додає приводів, щоб поговорити. Яку позицію вона займає, досі ніхто не розуміє», — зазначила журналістка.

Відео дня

«Ми не переписуємося з нею. Коли ми записували дует, то це було бездоганне листування, бездоганна розмова. Вона класна, відкрита і щира. Вона за Україну. Це 100%. І вона з тих людей, хто не лицемірить. Якщо вона спілкується російською, то в нас багато військових, які спілкуються російською. Вона не кривить душею. Не підтримую тих людей, які говорять російською, але не можу її засуджувати. Вони зробили свій вибір. Якщо це людина публічна, то аудиторія сама її засудить або не засудить. Слава — жінка-вогонь. Вона підтримує Україну. Мені всі казали: „Буде хейт, ти себе закопаєш“. Я не бачу, чому я можу себе закопати. Я не можу Славу прирівнювати, до таких як Лорак і Повалій. До тих, хто зрадив. Слава нікого не зраджувала, просто їй так зручно. Можливо, вона і намагається говорити українською. Я не хочу її виправдовувати зараз, але це її питання», — висловився Кравченко.

Читайте також: «Я себе поки що військовим не бачу». Андрій Кравченко, якого називають новим Олегом Винником, відповів, чи готовий піти на фронт https://www.youtube.com/watch?v=awJSlA0gFNo Редактор: Оксана Ткаченко Читати далі