Нарешті вдалося доставити гуманітарні вантажі до звільненої Борівської громади – Синєгубов

10

Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що до Борівської громади спрямували три фури із 3 тисячами продуктових наборів, 20-тонну фуру з засобами гігієни та дитячими товарами: підгузками й харчуванням.

«За чим особливо скучили борівчани, так це за свіжим українським хлібом, його сьогодні відправили 2 вантажівки», – сказав Олег Синєгубов.

Також у громаду спрямували 2 вантажівки по 20 тонн від «Червоного Хреста» та 2 буси від волонтерів. Гуманітарний штаб Борівської громади працюватиме постійно у приміщенні одного з фізкультурних комплексів у Боровій. Звідти далі розподілятимемо гуманітарку у всі 38 населених пунктів громади.

«Це була одна з найскладніших гуманітарних місій, адже ворог залишив знищені дороги та мости, вдячні кожному, хто долучився. А особливо дякуємо борівчанам, які вірили в ЗСУ та з Україною в серці чекали звільнення», – зазначив очільник області.

Запись Нарешті вдалося доставити гуманітарні вантажі до звільненої Борівської громади – Синєгубов впервые появилась Мой Харьков.