Співзасновник goodwine Дмитро Кримський про вино Victoria — майбутній найкращий Піно Нуар України. Його він робить разом із Сергієм Стаховським та виноробами Бургундії задля вшанування загиблої сомельє Вікторії Замченко.

Дмитро Кримський

співзасновник goodwine

Мене звати Дмитро Кримський, я співзасновник компанії Бюро Вин та goodwine. Бізнесмен, словом. А вони, бізнесмени, повинні думати про продажі, прибуток компанії, дохід працівників. Це природньо, я сам такий. Але останні півтора року я живу ідеєю зробити найкращий Піно Нуар в Україні. Ні, в мене немає ніяких замашок винороба. Це взагалі не бізнес-проєкт. І цього б не сталось, якби вона не загинула. Разом із чоловіком загинула наша світла дівчинка, сомельє Віка Замченко. Вона була вагітною.

Відео дня

Протягом першої ж ночі вирішив щось для неї зробити. Вино, вшанувати її пам’ять. Наступного дня goodwine опублікував пост про Віку, який зібрав неймовірну кількість реакцій та коментарів. Одна дівчина написала: «goodwine, ви круті, зробіть в пам’ять Віки щось видатне, як ви вмієте». Я зрозумів, що просто зробити вино не буде чимось надзвичайним. Наступного дня о 7-й ранку зателефонував Сергію Стаховському:

«Дай мені пів гектара найкращої землі на твоїх виноградниках для Піно Нуару».

Це був Вікин улюблений сорт.

Люк Павело та Сергій Стаховський (Фото: фото з архіву goodwine) Люк Павело та Сергій Стаховський / Фото: фото з архіву goodwine

«Вони вже твої», — відповів Сергій, навіть без запитання про умови. З цього все і почалося.

Висадка виноградника на Закарпатті (Фото: фото з архіву goodwine) Висадка виноградника на Закарпатті / Фото: фото з архіву goodwine

За декілька тижнів ідея сформувалася: ми створимо благодійний фонд Victoria. Через нього ми посадимо виноградник та будемо робити вино, усі гроші від продажу якого підуть на підтримку молодих сімей.

Якщо робити найкращий Піно Нуар, то тільки з бургундської лози. Ми написали листа нашим партнерам в Бургундії, в якому висловили цю ідею. Четверо виявили дуже активну позицію: Domain Meo-Camuzet, Domaine Pavelot, Domaine Doudet-Naudin, Maison Louis Jadot. Почали працювати. Брали аналізи ґрунту строго як нам сказали: знизу, з середини, зверху ділянки. З різних глибин. Кожний зразок — окремо. Аналізи робили в бургундській лабораторії. Отримали три сторінки тексту, цифр та графіків. Не впевнений, що хтось в Україні робив таке до цього. Відповіли на великий опитувальник стосовно експозиції, температури по місяцях, кількості опадів, ймовірності заморозків, сонячних днів та багато іншого.

Висадка винограду Піно Нуар (Фото: фото з архіву goodwine) Висадка винограду Піно Нуар / Фото: фото з архіву goodwine

Далі — вибір клонів Піно Нуару. Виявилось, що їх дуже багато і вкрай важливо вибрати ті, що більше підходять твоєму теруару. А потім ще треба знайти потрібні клони в бургундських розплідниках. Тривали довгі дискусії наших партнерів. Важлива зустріч в Бургундії була 17 жовтня 2023 року, у день річниці загибелі Віки. Такий був збіг.

Тоді я подивився в очі наших партнерів і зрозумів, що все буде добре. Вони знайшли потрібні клони, купили їх за свої кошти й відправили в Україну. Я вмовив одного з партнерів, відомого винороба Люка Павело, приїхати на ділянку і попрацювати з місцевою командою. Він провів там цілий день. Виявилось, що у виноробстві ми відстаємо від Бургундії приблизно так, як у виробництві автомобілів. Для мене це не дивно. Хоча важливо розуміти, що ми порівнюємо Таврію не з Пежо, а з умовним Бентлі, адже Бургундія — це вершина винної піраміди. Наші місцеві винороби планували використовувати трактор на ділянці. Потім зрозуміли, що кут, під яким треба посадити лози, не дозволяє використовувати техніку — вона перекинеться. Сергій Стаховський подзвонив мені і розмова, як і тоді, у жовтні 2022 року, тривала менше ніж хвилину. «Саджаємо як казав Люк. Будемо все робити вручну».

Обговорення (Фото: фото з архіву goodwine) Обговорення / Фото: фото з архіву goodwine

Вийде звісно дорожче, але на шляху до найкращого Піно Нуару в Україні це не має значення. На початку травня 2024 року посадили лози: починається нова фаза проєкту. Треба чекати 3−4 роки, поки можна буде робити вино. Це довго, але ми готові. Бо мета — зробити найкращий Піно Нуар «Вікторія». А Віка буде дивитися з небес. Тому компромісу не буде. Ніколи.

Редактор: Анастасія Конорчук Читати далі