На Харківщині службовий пес Нацгвардії знайшов збитий російський безпілотник: техніка працюватиме на ЗСУ

8

У Харківській області на кордоні з державою-агресором Російською Федерацією нацгвардійці збили безпілотник-розвідник. Майже неушкоджений апарат розшукав службовий собака Зевс. БПЛА відремонтують для потреб Збройних сил України. Про це повідомляє «Суспільне».

Нацгвардійці збили російський безпілотник 30 вересня поблизу Гоптівки зі стрілецької зброї, розповів нацгвардієць з позивним «Єгер».

Окупанти втратили контроль над апаратом, і він впав на парашуті. За пів години апарат розшукав службовий собака Зевс.

За словами нацгвардійців, апарат використовують для коригування артилерії та пошуку позицій. Максимальна дальність польоту сягає 50 км, швидкість — до 110 км/г.

«Дана модифікація радарами не помітна. Це перший такий літальний апарат, який потрапив нам до рук, та буде вивчатися у подальшому спеціалістами та використовуватися Нацгвардією», — розповів «Єгер».

«Має вагу 7,5 кг. Ціниться тим, що його можна запускати з рук за допомогою еластичної катапульти. Посадку робить завдяки парашуту», — додає нацгвардієць «Зібер».

Бельгійській вівчарці малінуа Зевсу — чотири роки. Собака тренований на пошук злочинців і вже знаходив російських окупантів-льотчиків, які після обстрілів Харківщини катапультувалися зі збитих літаків.

Запись На Харківщині службовий пес Нацгвардії знайшов збитий російський безпілотник: техніка працюватиме на ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.