На Харківщині одна з бригад окупантів втратила понад 90% особового складу та готується до розформування — Генштаб ЗСУ

2

Під час відступу окупантів з Харківської області, підрозділи 11-го армійського корпусу зі складу Балтійського флоту збройних сил російської федерації втратили понад 50% особового складу та понад 200 одиниць військової техніки. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Крім того, 64-а окрема мотострілецька бригада Східного військового округу втратила понад 90% особового складу загиблими, пораненими, дезертирами та звільненими внаслідок відмови від участі у бойових діях.

Техніку бригади передають підрозділам прикордонної служби фсб російської федерації, а військову частину готують до розформування.

За минулу добу російські окупанти завдали 6 ракетних та 28 авіаційних ударів, здійснили понад 90 обстрілів з РСЗВ по військових та цивільних об’єктах на території України.

Постраждала інфраструктура понад 30 населених пунктів. Це, зокрема, Харків, Дворічна, Кам’янка, Красногорівка, Новомихайлівка, Нескучне, Успенівка, Миролюбівка, Біляївка, Високопілля та Миколаїв.

Ворог вдарив по цивільних об’єктах на околицях Запоріжжя, а також по містах Чугуїв та Краматорськ, де є жертви серед цивільного населення. Залишається загроза авіаційних та ракетних ударів по всій території України.

На Харківському напрямку, зокрема й із території російської федерації, окупанти з танків, мінометів та артилерії різних типів здійснили обстріли в районах населених пунктів Козача Лопань, Гоптівка, Стрілеча, Висока Яруга, Вовчанськ, Гатище, Бударки, Дворічна, Куп’янськ, Кам’янка.

Запись На Харківщині одна з бригад окупантів втратила понад 90% особового складу та готується до розформування — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.