На Харківщині 14 дітей стали сиротами внаслідок війни: усі живуть з родичами

8

У Харківській області 14 дітей стали сиротами через війну росії проти України. Усі діти, батьки яких загинули внаслідок збройної агресії рф на Харківщині, живуть з родичами. Про це розказала начальниця обласної Служби у справах дітей Ольга Шевченко, — повідомляє «Суспільне».

«Діти влаштовані до сімей, три дитини виїхали з родичами до Азербайджану. Діти, які осиротіли, віком від кількох місяців й шкільного віку. Серед них є і жителі Харкова, і області», — розказала Ольга Шевченко.

За її словами, статус дитини, яка стала сиротою внаслідок війни, оформлюють оперативно: «Як тільки надходить інформація, терміново вживаємо заходів з надання статусу».

Опікуни дітей, які стали сиротами, раз на місяць можуть отримати гуманітарну допомогу для дітей. Зоя Шумаріна виховує онуків 5, 8 та 12 років — вони стали сиротами внаслідок війни.

«У мене померла молодша донька 16 квітня, а 5 квітня вбили старшу доньку: у мене троє онуків. Старшу доньку вбили у Руських Тишках, дітей привезли до мене на третій день, коли Тишки звільнили. Донька похована там. Онук від молодшої доньки лишився зі мною, вона похована на Залютиному», — розказала жінка.

Запись На Харківщині 14 дітей стали сиротами внаслідок війни: усі живуть з родичами впервые появилась Мой Харьков.