На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії з метою недопущення наступу підрозділів Сил оборони України — Генштаб ЗСУ

4

На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії вздовж державного кордону України, здійснює систематичні обстріли позицій наших військ вздовж всієї лінії зіткнення з метою утримання зайнятих рубежів та недопущення наступу підрозділів Сил оборони. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

На Харківському напрямку ворог здійснював обстріли зі ствольної, реактивної артилерії та танків в районах населених пунктів Харків, Слатине, Питомник, Черкаські Тишки, Федорівка, Петрівка, Рубіжне, Мосьпанове, Перемога, Асіївка, Гусарівка та Чепіль.

Вів повітряну розвідку БпЛА в районах Прудянки, Дуванки та Шаповалівки. Завдав авіаційного удару біля Старого Салтова.

В напрямку Нова Гусарівка – Гусарівка, силами розвідувальної групи, намагався уточнити розміщення позицій наших військ, успіху не мав, група відійшла.

На Слов’янському напрямку ворог здійснив артилерійські обстріли поблизу Андріївки, Долини, Краснопілля, Мазанівки та Адамівка. Вів штурмові дії біля Дмитрівки, успіху не мав, відійшов.

Без успіху намагався застосувати диверсійно-розвідувальну групу неподалік Долини, зазнав втрат та відійшов.

Запись На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії з метою недопущення наступу підрозділів Сил оборони України — Генштаб ЗСУ впервые появилась Мой Харьков.