Місто допомогло харківським школярам підготуватися до навчального року

6

Харківські школярі готові до нового навчального року, який розпочнеться 1 вересня. Про це в ефірі «Радіо НВ» повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він зазначив, що традиційно в останній день літа харків’яни готувалися до урочистих лінійок і великого параду на пл. Свободи.

«Ми завжди прагнули того, щоб наші діти запам’ятовували 1 вересня. На жаль, російські агресори позбавили наших дітей цього свята. Проте, незважаючи на весь жах, який вони творять, завтра сім тисяч першокласників будуть присутні на своєму першому в житті шкільному уроці, який пройде онлайн. Це ще раз доводить те, що харків’яни шалено люблять своє місто та пишаються ним. Це вселяє впевненість у те, що перемога буде за нами», — наголосив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що місто допомогло школярам підготуватися до навчального процесу.

«Ми перевірили всі мережі і, де було необхідно, підключили ще інтернет. Також було питання, пов’язане з тим, що багато людей залишилися без роботи. Вони не мають коштів, щоб купити телефон, планшет або інший пристрій, за допомогою якого першокласники можуть бути присутніми на онлайн-уроках. Тому, де потрібно, ми допомагали батькам. Сподіватимемося, що всі наші першокласники зможуть здобути якісну освіту», — підкреслив мер Харкова.

Запись Місто допомогло харківським школярам підготуватися до навчального року впервые появилась Мой Харьков.