Господарства Харківщини зібрали більше 90% зерна нового врожаю культур ранньої групи

6

Аграрії Лозівського та Харківського районів повністю завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Такі дані надали у Департаменті агропромислового розвитку ХОВА станом на 1 вересня.

В Департаменті нагадали, що жнива проходять у 5 районах Харківської області: Богодухівському, Красноградському, Лозівському, та на підконтрольних територіях Харківського та Чугуївського районів.

«Ранні зернові та зернобобові культури зібрано на площі 319 тис. га (91%), намолочено 1153 тис. тонн зерна при середній урожайності 36,2 ц/га», — повідомили в Департаменті АПР ХОВА.

Сілгосппідприємства Лозівського району завершили жнива культур ранньої групи та зібрали понад 260 тисяч тонн зерна з площі 68 тис. га при середній урожайності 38,3 ц/га.

Аграріями Харківського району намолочено 50 тис. тонн ранніх зернових на 16 тис. га при середній врожайності 31,3 ц/га. Тут також завершили жнива ранніх зернових.

Найвищу урожайність ранніх зернових та зернобобових культур мають аграрії Богодухівщини – 43 ц/га. Тут зібрали зерно із 72% площ.

На полях області працювало понад 157 зернозбиральних комбайнів та для перевезення зерна були задіяні 266 одиниць транспортних засобів.

Запись Господарства Харківщини зібрали більше 90% зерна нового врожаю культур ранньої групи впервые появилась Мой Харьков.