Автор: Анастасія Печенюк

Українські користувачі застосунку Google Асистент тепер можуть спілкуватися з чат-ботом зі штучним інтелектом Gemini від Google голосом (англійською мовою) та текстом (зокрема, українською). Щоправда, програма доступна для завантаження не всім.

Google оголосила, що робить доступними ключові функції Gemini для більшої кількості країн та з підтримкою більшості мов.

«Завдяки цьому оновленню люди в усьому світі зможуть використовувати можливості Gemini на своїх мобільних пристроях для написання текстів, планування, навчання тощо», — оголосила компанія у своєму блозі.

Відео дня

Google повідомляє, що для того, щоб скористатися Gemini, потрібно активувати Google Асистент на своєму телефоні та прийняти запрошення спробувати Gemini. Також попереджають, що в Україні ця функція поки доступна лише англійською мовою для голосових запитів (українською можна вводити запити текстом). Водночас застосунок Google Асистент, який активує Gemini, в Україні наразі може бути недоступний. При спробі завантажити його користувачі можуть побачити повідомлення «Цей додаток недоступний для вашого пристрою» та «Ця позиція недоступна у вашій країні».

У Google Play компанія пропонує дізнатися інформацію про доступність застосунку Google Асистент на спеціальній сторінці довідки. Там зазначено, що завантажити окремий застосунок Gemini з магазину Google Play можуть користувачі з десятків країн (України в переліку немає) і з низки країн під'єднатися до Gemini можна через Google Асистент (Україна в цьому переліку є). Коли роботу чат-бота буде повноцінно розгорнуто, наразі невідомо.

Крім цього, Google інформує, що протягом наступних кількох тижнів буде надано доступ до Gemini з додатка Google для iOS. Поки ця функція працюватиме в Україні тільки за умови, якщо в iOS обрано англійську мову як мову системи (головна у розділі «Мова та регіон»).

Читати далі