До Києва в понеділок, 29 квітня, прибула герцогиня Единбурзька Софі Хелен. Це перший візит в Україну члена королівської сім'ї Великої Британії від початку російського вторгнення 2014 року.

Про це повідомляє Independent.

Герцогиня Единбурзька в Києві зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським. Також Софі Гелен провела зустрічі з жертвами сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, жертвами катувань, а також із жінками-добровольцями, які надають психіатричну допомогу дітям.

Відео дня Читайте також:
Герцогиня Единбурзька висловила захоплення українським народом (Фото:theroyalfamily/Instagram) «Українці продовжують демонструвати героїзм». Герцогиня Единбурзька висловила захоплення українським народом і висловилася про війну

Вона також зустрілася з дітьми, які благополучно повернуті в Україну після того, як їх насильно розлучили зі своїми сім'ями і депортувала кремлівська влада на окуповану територію або материкову частину Росії.

З президентом Зеленським і першою леді Зеленською герцогиня обговорила, як краще підтримати жертв сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, і жінок-миротворців, які відіграють життєво важливу роль у забезпеченні ефективного і довгострокового відновлення України.

Герцогиня також вшанувала пам’ять загиблих у Бучі, де російські окупанти скоїли численні воєнні злочини проти цивільного населення.

Редактор: Єлизавета Кумбер Читати далі