АТ Українська оборонна промисловість та компанія Amentum Services, Inc (США) підписали Меморандум про наміри створити спільне підприємство. Про це у середу, 12 червня, повідомила пресслужба Укроборонпрому.

Зазначається, що Amentum Services, Inc є однією з провідних компаній у сфері глобального проєктування, управління проєктами та інтеграції рішень.

Укроборонпром та Amentum Services домовились про співпрацю у відновленні та технічному обслуговуванні бронетехніки американського виробництва.

Відео дня Читайте також:
Герман Сметанін, гендиректор АТ УкрОборонПром (Фото:Олександр Камишін via Telegram) «Стали арсеналом вільного світу». Гендиректор УкрОборонПрому пояснив, як Україна допоможе Заходу

Як повідомили в Укроборонпромі, українські виробники зброї сподіваються на допомогу партнерів щодо отримання технічної документації, обладнання та запчастин, які знадобляться під час ремонту та техобслуговування бойових броньованих машин американського виробництва.

Від УОП меморандум підписав генеральний директор Герман Сметанін, від Amentum Services, Inc — Джо Данавей, президент з виконавчих операцій підрозділу критичних місій.

10 червня міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що в Україні запрацював перший реалізований проєкт в рамках співробітництва Укроборонпрому і Rheinmetall — цех з ремонту та виробництва бронетехніки.

Читайте також: Зброя перемоги: Броньована техніка Редактор: Вікторія Горьова Читати далі