Чернишов: Є план повного відновлення електропостачання в Харкові

3

У Харків направлені додаткові підрозділи ДСНС та вирішується питання щодо забезпечення міста генераторами енергії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

За його словами, з питань енергозабезпечення Харкова пройшла координаційна нарада. У ній взяли участь керівництво Міністерства енергетики України, голова ДСНС України Сергій Крук, Харківський міський голова Ігор Терехов, представники Харківської обласної військової адміністрації та постачальники електроенергії.

Олексій Чернишов зазначив, що у Харкові працюватимуть представники Мінрегіону, Міненерго та ДСНС для координації питання повного відновлення електропостачання Харкова, оцінки ситуації та додаткових потреб в матеріалах та обладнанні.

«Харків — місто-герой, яке демонструє всьому світові свій характер та стійкість. 11 вересня російські війська завдали удару по одній із найбільших ТЕЦ в Україні — Харківській ТЕЦ-5. Більша частина області та міста Харків перебувала без електроенергії. Проблеми з електропостачанням у Харкові є й сьогодні. Місцева влада та відповідні служби напрацювали план повного відновлення електропостачання в місті та працюють над його реалізацією. Держава не залишається осторонь», — наголосив Олексій Чернишов.

Він повідомив, що сьогодні уряд виділив Харківській області 400 млн грн з резервного фонду Держбюджету на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури. На кошти, виділені Харківській обласній військовій адміністрації раніше, відновлювальні роботи були проведені майже на 200 об’єктах.

Запись Чернишов: Є план повного відновлення електропостачання в Харкові впервые появилась Мой Харьков.